Nowość – transmiter Pronto

Transmiter Pronto – nowość w ofercie LRS Poland do komunikacji z personelem. Pronto to nowoczesny wygląd, łatwa obsługa i dodatkowy programowalny przycisk. To też jeden z elementów zestawów, o którym więcej przeczytaj tutaj.

Nowoczesne urządzenie

Pozycja lidera na rynku zobowiązuje do proponowania coraz to nowszych rozwiązań i ulepszania dotychczasowej oferty. W związku z tym wycofaliśmy ze sprzedaży transmiter Butler II i zastąpiliśmy go nowym, nowocześniejszym urządzeniem – nadajnikiem Pronto.

Pronto to narzędzie do komunikacji między klientami a personelem. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi rodzajami pagerów (diodowy i tekstowy). Po wciśnięciu odpowiedniego przycisku informacja przesyłana jest do pracownika, który może szybko zareagować, np. gdy klienci chcą uregulować rachunek kartą. Kelner, który otrzyma taką informację wie, że musi podejść terminalem płatniczym.

Nowy transmiter to nowocześniejszy design, opływowa forma i łatwiejszy w obsłudze panel. Pronto to także większa funkcjonalność – wyposażyliśmy go w dodatkowy, szósty przycisk umożliwiający wysłanie komunikatów do pracownika lub grupy pracowników. W zestawie dostępne są gotowe naklejki na przyciski do częstych rozwiązań, takich jak wezwanie kelnera, pielęgniarki, czy alarm. Dzięki temu łatwo dostosować Pronto do potrzeb swojej firmy. 

Możliwość zasilania  bateriami AAA, łatwy system montażowy i niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że urządzenie jest bardzo mobilne.

W skrócie o Pronto

  • aż 6 przycisków do wzywania personelu
  • łatwiejsza obsługa
  • gotowe naklejki na przyciski do częstych rozwiązań jak kawiarnie, służba zdrowia, alarm
  • nowoczesny design
  • zasilanie bateryjne AAA lub zasilacz DC (opcja dodatkowa)
  • łatwiejszy system montażowy
  • przystępna cena

Pronto daje dużo więcej możliwości od swojego poprzednika, a do tego jest zdecydowanie tańsze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz poznać produkt i zobaczyć, jak może Ci pomóc zwiększyć efektywność biznesu? Napisz do nas i otrzymaj bezpłatne demo – 14 dni na wypróbowanie transmitera Pronto (i nie tylko) w Twojej firmie. Nie czekaj, sprawdź już dzisiaj!

WIĘCEJ
ARTYKUŁÓW