Nowy coaster CS7

Wyścig innowacyjnych rozwiązań w lokalach od lat nie zwalnia, a nowy LRS coaster CS7  tego trendu nie zmienia. Nowy design, opływowy kształt, wyświetlacz numerków, dodatkowy przekaz reklamowy na przywoływaczu to tylko niektóre z zalet naszego wydajnego i dyskretnego systemu zarządzania kolejką oraz oczekującymi klientami w lokalach samoobsługowych.

Oczekiwanie na posiłek bez zbędnego hałasu i zamieszania? Miła atmosfera bez krzyków obsługi? Przyjemne spędzanie czasu przy własnym stoliku? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! 

Większa efektywność i usprawnienie pracy personelu

Proponujemy niezwykle proste systemy przywoławcze. Są nie tylko w stanie zwiększyć efektywność i usprawnić pracę personelu. Coastery zapadną w pamięci zadowolonego klienta na długo. Podczas zamówienia wydawane są coastery, czyli podkładki, tzw. przywoływacze, które po przygotowaniu zlecenia powiadamiają klienta o gotowym zamówieniu. Informacja ta nie przeszkadza w rozmowie, jest bowiem dyskretna, a co za tym idzie – nie zakłóca spokoju. Sygnał świetlny i/lub wibracja dają taktownie znać, że zamówienie zostało już wykonane. System ten doskonale sprawdza się w lokalach piętrowych, restauracjach z dużą ilością sal, na food court’ach, ale także w ogródkach. To dzięki temu obsługa może w pełni poświęcić się przyjmowaniu zamówień i realizacji nowych. 

Co więcej, kolory pagerów – podkładek są dopasowane do różnego typu lokali – wpisują się więc także w estetykę danego miejsca, tworząc spójny wizerunek i interesujący dodatek do wystroju. Coastery występują w wielu kolorach – czerwonym, niebieskim, zielonym, białym oraz w wersji rainbow. Dzięki temu pagery – przywoływacze mogą być dostosowane do kolorystyki lokalu kreując harmonijną całość. 

Większe przychody

LRS poza płynną obsługą pozwala przede wszystkim na zwiększenie przychodów  dzięki szybszej rotacji stolików (klient szybciej odbierze zamówienie więc szybciej zwolni stolik). Nie trudno zauważyć związek między opieszałą obsługą i długim oczekiwaniem na posiłek powodującymi niezadowolenie klientów, a brakiem zysków. Jeśli spotkała Cię taka sytuacja, bądź jako zapobiegliwy profesjonalista chcesz jej uniknąć system LRS jest właśnie dla Ciebie! 

A co jeśli Twój lokal korzysta już ze starych coasterów? Nic prostszego! Można jednocześnie używać starych oraz nowych pagerów. Warto dodać, że stare transmitery, zasilacze oraz ładowarki są w pełni kompatybilne z nowym sprzętem, co tylko ułatwia przejście na nowsze pagery – podkładki.

Klienci, którzy chcą dokupić stary model czy kolor coasterów mają na to ostatnią szansę – możliwość taka istnieje do wyczerpania zapasów. 

Po tym czasie szybką obsługę gwarantował będzie nowy LRS coaster! Zakładany zwrot inwestycji prognozowany jest już w dwa miesiące po zakupie! Nie zwlekaj – zostań liderem w swojej branży! My Ci w tym pomożemy!

WIĘCEJ
ARTYKUŁÓW