Generalny dystrybutor sprawdzonych systemów przywoławczych

LRS Poland – generalny dystrybutor sprawdzonych systemów przywoławczych oferuje szeroką gamę rozwiązań i produktów amerykańskiej marki LRS na rynku polskim.


Jako jeden z flagowych projektów firmy LSI Software (dystrybutora rozwiązań i produktów LRS) pozwala na skuteczną i kompleksową optymalizację pracy personelu poprzez zwiększenie efektywności i przepływu informacji. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez LRS Poland wiele firm w Polsce zmaksymalizowało wydajność i podniosło prestiż oferowanych usług.

Odtwórz wideo

Trochę historii

Firma LRS (Long Range Systems) – twórca pierwszych profesjonalnych systemów przywoławczych powstała w 1993 roku w Addison, Texas (USA).

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak pager (podkładka dla gości) czy system anty-kradzieżowy „Buldog” stała się liderem w branży profesjonalnych systemów przywoławczych. Głównym celem, jaki przyświecał firmie LRS było stworzenie systemu, który usprawni pracę personelu i rozwiąże problem kolejek.

Kilkanaście patentów i certyfikatów, w tym ISO 9002 pozwoliło na stworzenie wielozadaniowych systemów przywoławczych, skierowanych do szerokiej grupy usługodawców.