Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x
Aktualności -

Poniżej znajdują się najnowsze wydarzenia związane z produktami LRS

Sposoby skrócenia kolejek w sklepie

2018-05-24

W połowie zeszłego roku firma Mastercard opublikowała wyniki badań pt. Czy Polacy są gotowi na sklepy bez kas?, które miało zmierzyć otwartość naszych rodaków na wprowadzenie technologicznych rozwiązań w sklepach stacjonarnych. Zebrane dane jednoznacznie pokazały, że Polacy nie lubią kolejek i uważają je za najbardziej frustrujący element zakupów (47 proc. wyraziło takie zdanie), dlatego też są pozytywnie nastawieni na rozwiązania, które skrócą czas stania w kolejkach.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się kilku sposobom skrócenia kolejek w sklepie. Pokażemy, jak wykorzystać technologię na Twoją korzyść, ale też dowiesz się, jak stworzyć przyjazną przestrzeń, w której szybko będzie mijał czas.

Czytaj Więcej

System przywoławczy w logistyce — rozwiązanie problemu komunikacyjnego

2018-05-24

Magazyn czy hala produkcyjna to kolejne sektory pracy, w których sprawna i szybka komunikacja jest kluczem to do sukcesu. Niestety, komunikacja w logistyce jest utrudniona ze względu na dużą powierzchnię zakładu i panujący tam hałas.

Rozwiązaniem, który pozwala obejść obie przeszkody, jest system przywoławczy. W jaki sposób system niweluje wyżej wspomniane problemy?

Czytaj Więcej

Systemy przywoławcze w szpitalu — niezbędne narzędzie pracy czy zbędny luksus?

2018-05-24

Szpitalne systemy przywoławcze wykorzystywane są w branży medycznej na całym świecie. Prywatne, jak i publiczne placówki chętnie korzystają z technologii, która ma zadanie ułatwiać pracę personelu medycznego oraz zwiększyć komfort pacjenta.

Czy rzeczywiście systemy przywoławcze w szpitalu są niezbędnym narzędziem pracy? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie. Pokażemy Ci też korzyści płynące z korzystania ze szpitalnych systemów przywoławczych.

Czytaj Więcej

5 branż, które mogłyby rozwijać się sprawniej dzięki systemom przywoławczym

2018-03-27

Sprawna obsługa klienta i pozyskiwanie nowych, potencjalnych odbiorców czy kontrahentów to priorytet każdego przedsiębiorcy, bez względu na wielkość prowadzonej firmy. W myśl zasady czas to pieniądz, unikamy marnotrawienia cennych minut, ponieważ w skali roku działań może okazać się, że na naszych kontach bankowych notujemy znacznie mniejsze zyski, niż początkowo zakładaliśmy. Istnieją na rynku branże, w których odpowiednia organizacja pracy, wspomagana przez systemy przywoławcze pozwala na optymalizację zysków, a nawet ich znaczny wzrost.

Czytaj Więcej

Obsługa w restauracji - jakie są główne błędy?

2018-03-27

Często nawet najlepsze potrawy nie zrobią na nas wrażenia, jeśli podane zostaną przez aroganckiego kelnera, który pracuje za karę. Dlatego tak ważna jest dobra obsługa kelnerska, bo to coś, co pewnością zachęci nas do kolejnych wizyt w danej restauracji. Jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie: obsługa w restauracji - jakie są główne błędy, przeczytaj koniecznie nasz tekst.

Czytaj Więcej

Poznaj system powiadamiania klientów

2018-02-28

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z ogromną różnorodnością na rynku lokali gastronomicznych. Jeszcze kilkanaście lat temu większość restauracji i innych punktów serwujących potrawy serwowała dania podobne do siebie, o zbliżonych walorach smakowych i w podobnej cenie. Obecnie sytuacja ma się zdecydowanie inaczej. Na rynku funkcjonuje wiele lokali serwujących dania kuchni z różnych zakątków świata. 

Czytaj Więcej