Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x
Aktualności -

Poniżej znajdują się najnowsze wydarzenia związane z produktami LRS

Nowość - transmiter Pronto

2017-02-13

LRS wprowadza nowy transmiter do komunikacji z personelem. Pronto to nowoczesny wygląd, ława obsługa i dodatkowy programowalny przycisk.

Czytaj Więcej

4 urządzenia do przyspieszenia obsługi w restauracji

2017-02-13

Szybka obsługa, zadowoleni klienci, wysokie tempo rotacji stolików i tym samym więcej pieniędzy w kasie. Jak uzyskać ten efekt bez zwiększenia zatrudnienia? Jak podnieść wydajność pracy nawet doświadczonych kelnerów? Z pomocą przychodzi technologia.

Czytaj Więcej

Targi Top Gastro & Hotel. Będziemy w Pradze!

2017-02-13

187 wystawców z 19 krajów i prawie 31 tys. odwiedzających – tak było w zeszłym roku na targach Top Gastro & Hotel. Już niebawem weźmiemy udział w kolejnej edycji wydarzenia.

Czytaj Więcej

7. edycja targów FOOD-to-GO!

2017-01-29

8 i 9 lutego stoisko LRS stanie na Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO. To najważniejsze spotkanie przedstawicieli branży HoReCa na północy Polski, dlatego nie może tam nas zabraknąć.

Czytaj Więcej

Software gastronomiczny z dodatkowymi korzyściami w Czechach

2017-01-12

Nie spoczywamy na laurach, rozwijamy się na kolejne rynki, dlatego rozpoczęliśmy sprzedaż naszych produktów za czeską granicą. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie restauratorów na dobry program kasowy, dzięki któremu będą mogli oni spełnić przepisy EET.

Czytaj Więcej

Sezon targowy 2016 za nami!

2016-11-30

Sezon targowy już za nami. Ostatni okres był dla nas bardzo intensywny. Prezentowaliśmy naszą najnowszą ofertą na wydarzeniach branżowych m.in. w Warszawie, Poznaniu i Krakowie, a nawet za granicą. 

Czytaj Więcej