Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x
Komunikacja w logistyce - magazyny i produkcja -

Komunikacja w logistyce - magazyny i produkcja

Wielkie powierzchnie magazynów i głośna praca urządzeń na hali produkcyjnej są dużym utrudnieniem w procesie komunikacji. Systemy LRS rozwiązują powyższe problemy i przyspieszają pracę w każdej strefie, dzięki czemu komunikacja w logistyce oraz innych branżach jest na niezwykle wysokim poziomie. Sprawne przesyłanie komunikatów pomiędzy szefem zmiany a pracownikiem na taśmie, czy pracownikiem magazynu a dostawcą jest najlepszą drogą do wydajniejszej pracy.

Systemy LRS to zdecydowanie jeden z najszybszych sposobów, który pomaga usprawnić komunikację na magazynach oraz całej produkcji. Wybór naszych produktów to szansa dla Twojej firmy na lepszy rozwój.

Korzyści:

  • efektywne zarządzanie poszczególnymi pracownikami oraz zespołami dzięki bezpośredniej i szybkiej komunikacji tekstowej - koniec z przekrzykiwaniem i niejasnościami
  • przyspieszenie pracy bez zbędnego szukania ludzi na terenie dużych powierzchni parkingowych, magazynowych czy produkcyjnych
  • oszczędność czasu przez proste przesyłanie komunikatu/zadania do wielu osób, bez konieczności opuszczania stanowiska pracy (np. nowa dostawa)