Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x

LRS Poland
Generalny dystrybutor sprawdzonych systemów przywoławczych

LRS Poland, obok oprogramowania dla rynku Horeca, to jeden z flagowych projektów firmy LSI Software - dystrybutora rozwiązań i produktów LRS na rynku polskim. Spółka jest pionierskim producentem systemów oraz dostawcą specjalistycznego sprzętu Posiflex (www.posiflex.com.pl). Istnieje od 1991 roku i w swoim portfolio posiada najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla restauracji Gastro (www.gastro.pl), system do hoteli Chart (www.chart.pl) oraz innowacyjne aplikacje dedykowane branży Horeca.
 
Aby zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę, wzbogacamy ją o systemy przywoławcze LRS, które optymalizują pracę personelu, zwiększają ilość obsługiwanych klientów i przynoszą dodatkowy zysk każdemu biznesowi.

 

Trochę historii

LRS (Long Range Systems) firma produkująca profesjonalne systemy przywoławcze powstała w 1993 roku w Addison, Texas, USA. Są pomysłodawcami wielu rozwiązań np. utworzenie pagera podkładki dla gości i system anty-kradzieżowy „Buldog”. Wszystko to są rozwiązania innowacyjne. Firma posiada certyfikat ISO 9002, kilkanaście patentów i jest liderem w branży profesjonalnych systemów przywoławczych. 

Za cel firma LRS postawiła sobie polepszenie pracy obsługi, szybszą reakcję personelu, rozwiązanie kwestii kolejek i zwiększenie zysków firm inwestujących w nowoczesne rozwiązania przywoławcze. Nowością z roku 2010 jest wprowadzenie na rynek w pełni wodoodpornego i antybakteryjnego AQUA PAGER a z roku na rok nowe wersje systemów z porfolio LRS zyskują coraz większą popularność.

LRS to międzynarodowa firma, która odpowiada na zapotrzebowanie rynku. Dostarcza nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również pomysły na zarządzanie zespołem pracowników.