Strona używa ciasteczek
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
x
Szpitalne systemy przywoławcze - służba zdrowia -

Szpitalne systemy przywoławcze zwiększają komfort pacjenta

Rozwiązania LRS sprawdzają się komunikacyjnie w szpitalach i przychodniach. Szpitalne systemy przywoławcze działają w branży medycznej na całym świecie. W tej dziedzinie ogromnie istotna jest komunikacja, gdzie czas reakcji może stanowić o życiu. Dlatego bardzo ważne jest aby lekarze otrzymali wezwanie na czas, np. „Pilny wypadek – pokój 201.” Przez chwilę opóźnienia może być zagrożone ludzkie życie! 

Ponadto szpitalne systemy przywoławcze ułatwiają nie tylko pracę personelu medycznego, ale zwiększają też komfort pacjenta. Nie musi on prosić bliskich o zawołanie pielęgniarki lub też wołać jej samemu. Wystarczy, że naciśnie odpowiedni guzik, a kadra pielęgniarska zostanie powiadomiona o konieczności przyjścia do konkretnej sali.

Rozwiązanie, na które chętnie stawiają placówki medyczne

Z uwagi na sprawne działanie, systemy znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie czas i szybkość reakcji ma ogromne znaczenie. Taki system komunikacji świetnie sprawdzi się w szpitalach, gabinetach stomatologicznych czy okulistycznych, ratownictwie medycznym, domach pomocy społecznej czy innych, specjalistycznych przychodniach. Szpitalne systemy przywoławcze pozwalają na natychmiastowe wezwanie personelu medycznego oraz na kontakt między pracownikiem placówki a pacjentem. 

 

Korzyści:

  • natychmiastowe i dyskretne (wibracja i/lub światło i/lub dźwięk), przesłanie komunikatu pomiędzy personelem znajdującym sie w różnych częściach obiektu
  • jednoczesne wysłanie komunikatu do wszystkich pracowników (np. w sytuacji alarmowej, na blok operacyjny)
  • sprawne wezwanie lekarza, w nagłych przypadkach, do gabinetu zabiegowego
  • uporządkowanie „numerków” w kolejkach oraz uproszczenie pracy recepcji
  • prosta komunikacja między pacjentami leżącymi w łóżku a personelem - gdy pacjent czegoś potrzebuje w szybki sposób może skontaktować się z pielęgniarką
  • milsza atmosfera w poczekalni i na korytarzach placówki (bez krzyków i poszukiwania personelu)