Software gastronomiczny z dodatkowymi korzyściami w Czechach

Nie spoczywamy na laurach, rozwijamy się na kolejne rynki, dlatego rozpoczęliśmy sprzedaż naszych produktów za czeską granicą. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie restauratorów na dobry program kasowy, dzięki któremu będą mogli oni spełnić przepisy EET.

Software pokladna czyli czeskie oprogramowanie

Program Gastro idealnie sprawdza się na czeskim rynku, ponieważ odpowiada na wszelkie zapotrzebowanie restauratorów. Dzięki niemu można mieć dobry kontakt między kuchnią a kelnerami, pełny spis zamówień, faktur i paragonów, a do tego te ostatnie można na bieżąco, automatycznie wysyłać do urzędu skarbowego, do czego od 2016 roku zobowiązują Czechów przepisy prawa.

System przywoławczy w Czechach

Okazuje się, że u naszych sąsiadów również coraz częściej pojawia się problem dużej liczby stolików i gości, których trzeba na raz obsłużyć. Świetnie sprawdzają się wtedy systemy przywoławcze, które pomogą kelnerom zawsze odpowiadać na potrzeby klientów, dzięki czemu są nie tylko na bieżąco obsługiwani, ale również mogą szybko otrzymać rachunek czy nie szukają wzrokiem kelnera, gdy czegoś potrzebują. Kelnerzy natomiast mogą reagować wtedy, gdy są potrzebni, przez co nie marnują czasu, który mogą poświęcić na obsługę innych klientów.

 

WIĘCEJ
ARTYKUŁÓW