System przywoławczy w logistyce
— rozwiązanie problemu komunikacyjnego

Magazyn czy hala produkcyjna to kolejne sektory pracy, w których sprawna i szybka komunikacja jest kluczem to do sukcesu. Niestety, komunikacja w logistyce jest utrudniona ze względu na dużą powierzchnię zakładu i panujący tam hałas.

Rozwiązaniem, który pozwala obejść obie przeszkody, jest system przywoławczy. W jaki sposób system niweluje wyżej wspomniane problemy?

Szybka i sprawna komunikacja pomiędzy pracownikami

Hałas, jaki wytwarzają maszyny czy duża powierzchnia magazynu to dwa największe problemy, które utrudniają komunikację w logistyce. W niektórych halach produkcyjnych przeszkodą jest również niezbędna obecność przy stanowisku pracy. Maszyny pracują przez cały czas, przez co pracownik nie może odejść od urządzenia – musi cały czas je kontrolować i na bieżąco wykonywać swoją pracę, np.: sprawdzać komponenty, a dobre sztuki przesyłać do kolejnego punktu linii produkcyjnej.

Niestety, przez te czynniki komunikacja w logistyce jest na niskim poziomie. Przekrzykiwania, niejasności powodują złe zarządzanie poszczególnymi pracownikami z zespołu. Rozwiązaniem problemu komunikacji jest system przywoławczy. Korzystając z tej technologii, możesz zapomnieć o błędnym przesyłaniu komunikatów lub szukaniu po całej hali pracowników.  W prosty sposób, za pomocą pagera, przywołasz konkretnego pracownika lub wyślesz wiadomość do całego zespołu.

NetPage – niezbędny system na hali lub magazynie

LRS Poland posiada szereg rozwiązań, które sprawdzą się w wielu branżach, m.in. w gastronomii czy służbie zdrowia. Jakie produkty warto wybrać do hali produkcyjnej lub na magazyn?

Proponujemy Ci system NetPage. To sieć przywoławcza, która jest oparta na systemie pagerów. Z jego pomocą będziesz w stanie przesyłać wiadomości tekstowe do każdego miejsca (oczywiście, w obrębie działania sieci), w którym znajduje się użytkownik posiadający pager.

W ten sposób bez żadnego problemu będziesz mógł komunikować się z poszczególnymi pracownikami zespołu lub całym zespołem. System przywoławczy NetPage jest szczególnie przydatny w kontaktach na linii kadra zarządzająca, a pracownicy hali.

Warto tutaj nadmienić, że w każdej chwili do istniejącej sieci można podłączyć dodatkowe urządzenia. Dlatego też system przywoławczy NetPage to doskonałe rozwiązanie dla dużych i średnich firm, jak i tych małych, które dopiero się rozwijają.

Jakie są zalety korzystania z systemy NetPage?

 • szybka i sprawna komunikacja,
 • oszczędność czasu i pieniędzy,
 • możliwość przesyłania informacji do wszystkich pracowników,
 • system bezabonamentowy,
 • lepsze zarządzanie zespołem – wyeliminowanie błędów w wyniku usłyszenia błędnego polecenia,
 • przyśpieszenie pracy – nie będziesz już musiał szukać ludzi na terenie hali lub magazynu.

Na co jeszcze pozwala program?

System przywoławczy NetPage pozwala nie tylko przywołać danego pracownika lub cały zespół, ale posiada również inne przydatne funkcje. Oprócz tego możesz jeszcze m.in.:

 • wysłać wiadomość do klientów, którzy wyrazili zgodę na zapisanie się na listę,
 • przypisywać zadania do danego użytkownika – ten otrzymuje informację o nowym zadaniu na pager, telefon lub e-maila,
 • przeglądać przesłanie już wiadomości – masz podgląd do archiwum zadań i wiadomości,
 • korzystać z przygotowanych szablonów,
 • wykonywać test zasięgu transmitera.